Indywidualna praca nad sylwetką live II – Tomek – Podsumowanie na półmetku Akcji

No i jestem na półmetku :)

50 dni intensywnej pracy nad swoją sylwetką było dla mnie czasem wielu prób. Powstrzymywanie się od chwilowych zachcianek na rzecz długoterminowego celu było często bardzo trudnym zadaniem. W tym czasie o diecie i treningu nauczyłem się więcej niż przez całe życie. Wiem jakie błędy popełniałem i ciągle uczę się co muszę robić żeby dalej rozbudowywać swoją muskulaturę.

Wcześniej miałem dużo różnej wiedzy, której głównym źródłem był interent. Sami wiecie ile tam można znaleźć głupot i kłamstw. Ludzie myślą, że jak wydrukują sobie plan treningowy i dietetyczny jakiegoś kulturysty to będą za pół roku tacy jak on. Bzdury! Taka niedoświadczona osoba zrezygnuje szybciej niż zaczęła bo zwyczajnie się zajedzie. Każdy organizm jest inny i nie możemy sugerować się planami kogoś kto trenuje naście/dziesiąt lat (no chyba, że taki doświadczony ktoś zrobi plan specjalnie dla nas).

Doszedłem do takiego metabolizmu, że każde 10g jedzenia robi różnicę w uczuciu głodu i sytości :) W ciągu tych 50 dni nie miałem dłuższej przerwy między treningami niż 2 dni. Zrozumiałem też istotę regeneracji. Wcześniej uważałem to za totalną ściemę. Myślałem, że regeneracja nie da takich efektów jak trening do totalnego wycieńczenia. Teraz widzę w jakim byłem błędzie. Z tygodnia na tydzień widzę jak nabieram mięcha :) Czuję się z siebie mega dumny. Ludzie, którzy mnie nie widzieli od 2 miesięcy są pod wrażeniem mojej sylwetki. Jest to na maxa przyjemne. Aż chce się dalej walczyć, żeby za te kolejne 50 dni widzieć siebie w lustrze takiego jak się widziało w wyobraźni na początku całej przygody z Michałem. Tego sobie i innym uczestnikom projektu życzę.

Jak mawiał klasyk: „Nie ma opier*alania się!” ;)

————————-

Mój komentarz:

To, co podkreślam na każdym kroku – najważniejsze są zmiany nawyków i edukacja.

Tomek poznaje reakcje swojego ciała na właściwe odżywianie i trening dzień po dniu ucząc się czegoś nowego o sobie.

To przynosi satysfakcje :)

Michał Sulewski Trener personalny

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation